Антимонопольний комітет зацікавився смілянськими платіжками на воду (фото)

20 лютого 2019, 19:05

Антимонопольний комітет зацікавився смілянськими платіжками на воду (фото)

Обласне управління Антимонопольного комітету розглядає колективну скаргу щодо встановлення комунальним підприємством «ВодГео» завищеної вартості послуг з прийняття та очистки стічних вод у місті Сміла, інформує "Сміла.ua"

Фахівці комітету звернулися з листом до виконкому Смілянської міської ради і просять у семиденний термін надати копії чинних рішень міськради про визначення виконавців таких послуг, копії про встановлення тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення та їхні розрахунки.

Також Антимонопольний комітет хоче бачити перелік нормативно-правовох актів, за якими міська рада Сміли здійснює контроль надання таких послуг, перелік місць, куди вивозяться рідкі побутові відходи і хто їх вивозить.

«Ненадання цієї інформації у встановлені терміни тягне за собою адміністративну відповідальність», – наголошують в обласному управлінні Антимонопольного комітету.

Антимонопольний комітет зацікавився смілянськими платіжками на воду (фото) Антимонопольний комітет зацікавився смілянськими платіжками на воду (фото)

Микола сказав:

А, як би антимонопольний комітет і прокуратура зацікавилась платіжками за воду у місті Ватутіне, тут клондайк …

Вгору