Для Черкаського обласного госпіталю хочуть виділити додаткове фінансування (фото)

07 серпня 2020, 18:46

На запрошення ветеранських організації та безпосередньо Сергія Задорожного голова Черкаської обласної ради Анатолій Пдгорний ознайомився із роботою Черкаського обласного госпіталю для інвалідів війни. За результатами візиту, відбулася зустріч із керівницею департаменту фінансів Наталією Кравченко, де обговорили можливість виділення додаткових коштів на покращення матеріально-технічної бази закладу.

За словами Анатолія Підгорного і керівник, і колектив піклуються про заклад, самотужки роблять деякі ремонти, залучають спонсорів, адже востаннє заклад капітально ремонтували ще у 2014.

- Взагалі госпіталі зараз перебувають у складному становищі. І хоч перехід на нові відносини з НСЗУ на рік відтермінували, проте, зробивши ремонти чи закупивши нове обладнання, ми зробимо його спроможнішим до нових умов і не поставимо під сумнів можливість ефективного лікування та реабілітації наших захисників, - зазначив очільник облради.

Керівник закладу Сергій Задорожний вніс свої пропозиції щодо покращення матеріально-технічної бази, а з керівницею департаменту фінансів Наталією Кравченко обговорили можливість виділення додаткових коштів з обласного бюджету, останнє слово за депутатами на сесії.

- Пандемія закінчиться, а нашим ветеранам потрібна буде кваліфікована медична допомога й соціально-психологічна реабілітація, особливо після такого затяжного карантину, - додав Підгорний.

Поділитись

Коментарі

Вгору