Анатолій Гриценко: “Безвідповідальність має своє прізвище”

24 березня 2014, 13:41

Затримка з прийняттям владою рішення щодо наших військових у Криму ("протягом 3-4 днів", як заявила лідер плавлячої партії Юлія Тимошенко минулої п'ятниці), а ще гірше - невіддання Верховним головнокомандувачем Турчиновим прямого наказу щодо виведення з ладу (знищення, підриву, затоплення) військової техніки і боєприпасів - абсолютно прогнозовано призвели до трагічних наслідків, повідомляє Uapress.info:

1) Путін отримав від Тимошенко чіткий сигнал-подарунок - українська влада дає йому "3-4 дні" на безкарний шабаш-захоплення усієї інфраструктури нашої армії, авіації і флоту в Криму і на брутально-агресивні дії проти наших військових, які "3-4 дні" мають чекати якогось рішення влади, в нестерпних умовах тиску на самих військових і їхні родини.

2) Доки влада розмірковувала заявлені Тимошенко "3-4 дні", за цей час Україна остаточно і повністю втратила своє військове угруповання в Криму. Більше того, невиведена з ладу і не знищена українська військова інфраструктура, техніка і зброя - тепер у руках ворога. Вона буде повернута Путіним проти України, що створює ще більшу загрозу материковій частині країни. (Для розуміння: зенітно-ракетними комплексами Бук-М1, які тепер перейшли від нас до рук росіян, грузини у 2008-му збили кілька російських бойових літаків - штурмовиків, винищувачів, навіть стратегічний бомбардувальник).

мешканець сказав:

Не хотите поучаствовать в Черкассах на выборах мэра?

Вгору