АМКУ виявив порушення у роботі виконкому Чигиринської міськради

26 вересня 2017, 16:51

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради не провів конкурс на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин.

Як встановило відділення, виконавчим комітетом Чигиринської міської ради виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у межах міста Чигирин було визначено у 2015 році на 12 місяців. Однак, нових конкурсів на надання цих послуг у відповідності до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» органом місцевого самоврядування проведено не було.

Така бездіяльність обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у таких конкурсах, змагатися за право надавати дані послуги споживачам міста, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг порівняно з іншими суб’єктами господарювання.   Рішенням адміністративної колегії територіального відділення бездіяльність виконавчого комітету Чигиринської міської ради визнана порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, яка може призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

За повідомленням Черкаського обласного територіального відділення АМКУ.

Поділитись

Коментарі

Вгору