Активісти пікетують облпрокуратуру з вимогою відставки Олійника

08 квітня 2014, 15:51

Близько 20 активістів Черкаського району сьогодні, 8 квітня, прийшли під стіни обласної прокуратури, щоб вимагати відставки прокурора свого району Руслана Олійника (сина нардепа-регіонала Володимира Олійника).

Близько години тому на засіданні районної Народної ради її члени ухвалили звернення про вимогу зняти з посади прокурора у зв'язку із його ухиленням від виконання своїх обов'язків.

У разі, якщо цього не буде виконано, активісти будуть оголошувати недовіру прокурору області Віктору Миколенку.

Депутат Черкаськоі районноі ради Катерина Онопрієнко скаржиться, що у прокурора Черкаського району ще й досі без розгляду лежать її звернення ще від 2010 року, хоча закон визначає термін розгляду депутатських звернень впродовж 10 днів.

Онопрієнко також зазначає, що прокурор не з'являвся на засідання районної та Народної ради, хоча його запрошували.

Водночас, жінка зазначила, що Руслан Олійник наразі перебуває на місці. Вона висловлює занепокоєння, що йому вдасться домовитися з новою владою про збереження за собою посади.

За її словами, Черкаська Народна рада вже визначила претендента на посаду прокурора району.

- Це молодий хлопець, який наразі працює в прокуратурі області, уродженець села Мошни, - зазначила жінка.

Прокурор Черкаськоі області Віктор Миколенко, який повернувся із зустрічі з губернатором, одразу підійшов до протестувальників. Він повідомив, що Руслан Олійник вже три тижні знаходиться на лікарняному.

Наразі за словами прокурора області, він ще не вивчив матеріали, але обіцяє розібратися у цій ситуації. Він погодився, що нерозгляд депутатських звернень у встановлений термін є порушенням.

Вгору