Актори Черкаського драмтеатру зіграли благодійну виставу в Яснозір’ї та передали речі для переселенців

10 липня 2022, 20:21

Днями актори Черкаського драматичного театру зіграли благодійну виставу «Троє поросят» в Яснозір’ї. Нині в селі перебуває багато людей, які були змушені тікати від війни.

- Ми познайомились із людьми, які вимушено переїхали на Черкащину через бойові дії. Зараз у селі їх перебуває немало. Вони розповіли, що відкрили в Яснозір’ї так званий Центр гостинності, де функціонує пральня й перукарня. Хотілося підтримати цих людей та потішити тим, чим може театр – своєю творчістю, – зазначила художниця з костюмів Наталка Ридванецька.

Окрім цього, колектив театру та представники «Гончаренко центр-партнер Черкаси» зібрали і передали трішки речей для потреб переселених родин: засоби гігієни, предмети побуту, продукти.

Ольга Луценко вимушено переїхала на Черкащину із Краматорська ще в квітні. Вона зазначила, що підтримка небайдужих є дуже цінною.

- Ми в захваті від вистави і діти теж. Протягом заходу всі усміхались та були щасливі. Дякуємо акторам та організаторам, що допомогли відволіктись від війни. Приємно, що нас підтримують у такий складний час, – поділилась жінка.

За інформацією пресслужби Черкаського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору