Агрохолдинг, потужності якого розміщені на Черкащині, став лауреатом українського “ЕКОоскара” (фото)

17 січня 2020, 18:31

фото: рбк

У грудні 2019-го в Києві на форумі «Екотрансформація—2019” відбулось вручення нагород за кращі екологічні кейси в бізнесі, громадській діяльності та державному секторі. Одне з підприємств Групи МХП — було нагороджено за проект переробки зернових і олійних відходів виробництва в брикети.

Проект «ECОtransformation — 2019» покликаний сприяти формуванню нової системи цінностей, підтримувати лідерів бізнес-спільноти, які попри економічні труднощі формують справжні національні цінності — повагу до своєї землі, піклування про її збереження і процвітання. 

фото з сайту компанії

Як повідомляють на сайті компанії, завдяки такому проекту вирішується завдання утилізації відходів. Тільки на одному комплексі, накопичується близько 2000 тонн таких відходів щорічно. Виникала проблема їхнього вивезення та зберігання на полігонах. У 2019 році, половина цих відходів вже була перероблена в твердопаливні еко-брикети, чия теплота згоряння краще, ніж у звичайних дров. Їх можна використовувати для опалення як житлових, так і промислових приміщень.

- Дані опалювальні брикети відносяться до поновлюваних джерел енергії. Ніяких забруднюючих викидів, крім пилу, оксидів вуглецю, оксидів азоту і в мінімальних дозах діоксиду сірки, там немає, — коментує новацію головний еколог МХП Олександр Семенець.

У планах компанії впровадити технологію на всіх потужностях холдингу, де використовується обробка зерна, налагодити поставки брикетів на соціальних засадах мешканцям регіонів присутності МХП і організувати їхню комерційну реалізацію.

В компанії наголошують, що агрохолдинг МХП вже другий рік поспіль бере участь у проекті «Екотрансформація». Його цілі — обговорити вектори сталого розвитку екосфери та відзначити компанії й організації, що втілюють проекти екологічної трансформації.

- У сфері екологізації важливий кожен крок, кожна перемога, які потрібно масштабувати! Після підведення підсумків проекту, кожен пишатиметься і причетністю до важливої місії, і своїм внеском, і нашою державою, — зазначає засновниця проекту, президентка Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок.

Коментарі

Вгору