8-місячний син загиблого в АТО уманчанина отримав нагороду батька (фото)

31 березня 2017, 17:21

Президент Петро Порошенко передав вдові загиблого уманчанина Андрія Кизила, удостоєного звання Герой України посмертно, орден "Золота Зірка", пише 04744.info.

Глава держави присвоїв високе звання уманчанину за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті територіальної цілісності України. Про це йдеться на сайті президента.

Під час виступу на урочистій церемонії випуску слухачів Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Петро Порошенко наголосив:

- Сьогодні у залі присутня дружина та родичі Героя України Андрія Кизила. Зараз, коли скажеш Андрій Кизило, можливо не всі ідентифікують. А якщо скажеш, що він воював під позивним "Орел", всі чітко згадують Авдієвку, ті бої. Бо він був справжнім військовим орлом, – наголосив Президент.

За його словами, капітан Кизило ніколи не ховався за спинами підлеглих. Його безсмертний подвиг – це подвиг справжнього захисника рідної землі, справжнього Героя з великої літери. Він вже став прикладом, на якому зростатимуть сьогоднішні та майбутні покоління українських воїнів.

Вгору