6 тисяч містян вже отримали “Картку черкасця”: де її можна оформити

10 квітня 2023, 10:44

У Черкасах триває впровадження «Картки черкасця». На початок квітня її вже отримали 6 000 містян.

Картка одночасно є проїзним документом, платіжною карткою і носієм персональних даних її утримувача, дає можливість деяких видів соціальної підтримки та додаткові бонуси.

До впровадження проєкту «Картки черкасця» приєдналися 17 черкаських аптек, медичний центр «Медгарант». Готуються угоди про співпрацю з КП «Черкасиводоканал», торговою мережею «Моллі», німецьким діагностичним центром та швидкою допомогою «Айболит», деякими закладами громадського харчування, планується співпраця з черкаським зоопарком.

Невдовзі буде створено соціальний додаток до «Картки черкасця», і 5% кешбеку, який люди отримуватимуть від купівлі товару чи отриманих послуг у цих мережах, йтимуть на соціальний гаманець. З нього можна буде оплатити відвідування музеїв, зоопарку, атракціонів у парках Черкас. Деякі підприємства міста планують зробити «Картку черкасця» зарплатною.

Нагадаємо, що отримати «Картку черкасця» можуть усі громадяни, зареєстровані у Черкасах (зокрема ті, хто має право на безоплатний проїзд або право на оплату часткової вартості проїзду (школярі, студенти, тощо).

Точки видачі «Картки черкасця»:

  • Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького,36.
  • Департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307.
  • Відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224.
  • Центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170/2.

Для розвантаження черг проводиться попередній запис через електронний носій (в Центрі обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170/2) і складаються списки.

Час роботи точок видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255,

Техпідтримка транспортної картки: 067-574-10-88.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору