6-річний черкащанин, який страждає від рідкісної хвороби, потребує допомоги (відео)

31 липня 2017, 17:39

Такий діагноз – один на сто тисяч. Шестирічний Тимофій страждає від рідкісної хвороби Ольє. Кістки його лівої ноги вражені пухлинами, тому дуже крихкі. Нещодавно Тимофій знову зламав ніжку, це вже вдруге за кілька останніх місяців. За два тижні батьки планують везти сина до Австрії проте на лікування Тимофія бракує коштів, інформує "ЧСН".

Він хоче грати у футбол та мріє стати вченим. У Тимофія Яременка – рідкісна хвороба Ольє, кістка ноги поступово перетворюється на фіброзну м’яку тканину. Нещодавно лікарі виявили нові осередки хвороби. Кожен крок дитини супроводжується неймовірним болем.А минулого тижня, граючись, Тіма знову зламав ногу. Тож операцію необхідно робити якомога швидше.

Лікар Василь Безкоровайний спостерігає за Тимофійчиком з моменту виявлення хвороби. Ортопед каже, що хлопчик має шанси видужати.

У подальшому на Тіму чекає ще не одна операція. Проте батьки переконані –їхній синочок обов’язково здолає недугу. Мама Наталія вірить, що у майбутньому її Тіма навіть зможе танцювати.

Вилікувати Тимофія обіцяють в Австрії. Та один день перебування в закордонній клініці коштує 1200 євро. А вартість операції – 13 тисяч євро. Така сума для молодої родини захмарна. Тому вони сподіваються лише на допомогу черкасців.

Реквізити для допомоги:

5168 7423 5088 2142 – Наталія Яременко (мама Тимофія).

Звертатися за тел. 093-85-88-978 - Олександр Яременко (тато Тимофія).

Коментарі

Вгору