6-річному Артему потрібна допомога на реабілітацію

16 квітня 2018, 16:56

6-річний Артем Васюшкін з Черкас має діагноз ДЦП. Він переселенець з Горлівки. Потребує раз на два місяці проходити реабілітацію в Трускавці та іпотерапію в Полтаві. Заняття й процедури в санаторії коштують майже 15 тис. грн, а на конях – 11 тис. грн., пише gazeta.ua.

"Артемко народився недоношеним. У дев'ять місяців йому поставили ДЦП. Син не міг тримати голову, були проблеми з ногами і руками. Відтоді ми постійно їздимо на реабілітацію. До подій АТО кожні два місяці бували в Новоазовську, Донецьку або Трускавці.

Два роки тому переїхали в Черкаси. Намагаємося продовжувати їздити на реабілітацію. В сина є позитивні зміни, може ставати на ноги. Вожу його за руку. Але поки що ступає на носочках, на п'ятах ще складно. Артемку добре допомагає іпотерапія. Впевненіше тримає спину.

Старший син Максимко ходить в 10 клас, теж має інвалідність. Маленьким переніс пневмонію, яка дала ускладнення на серце. В три роки його прооперували в клініці Амосова. Операція тривала 6 годин. На годину зупиняли серце. Тепер раз на рік проходить обстеження в Києві, приймає ліки.

Раніше ми обходилися своїми грошима, допомагали батьки. Зараз у них такої можливості немає. Перед переїздом у Черкаси мене покинув чоловік. Не витримав труднощей. Живе своїм життям. З боєм вибиваю трохи на лікування хоч Артемці.

З дітьми живемо на їхню соціальну допомогу. Винаймаємо квартиру. На прожиток залишаються копійки. 23 квітня маємо з Артемом бути на іпотерапії, а в червні - у Трускавці. Тому змушена просити допомоги в небайдужих людей. Без їхньої підтримки не буде за що поїхати на реабілітацію", - розповіла Gazeta.ua мати Наталія Васюшкіна.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку - 5168 7420 2209 8671 (Васюшкіна Наталія Василівна)

Номер телефону: 0(67) 469 65 89

Коментарі

Вгору