„50 квитків для щасливого майбутнього“ роздав Krasavafest разом із Дмитром Карпачевим

12 грудня 2019, 17:07

Під час майстер-класу відомого коуча та психолога Дмитра Карпачева у Черкасах в рамках традиційного фестивалю розвитку особистості Krasavafest було проведено благодійну акцію для педагогів та психологів дитячих будинків та інтернатів „50 квитків для щасливого майбутнього“.

Організатори переконані, що саме з цих людей починається виховання дітей, позбавлених батьківської опіки. І саме тому надзвичайно важливо, щоб люди, які щодня і майже щогодини оточують таких діток мали змогу навчатись новим методам виховання та спілкування з ними.

- Цією акцією ми точно зробили свій внесок у щасливе майбутнє наших дітей та зростання професіоналізму педагогів, — зазначають вони.

Учасниками благодійної акції стали педагоги та вихователі Черкаського реабілітаційного центру для дітей, Будинку немовлят, притулку „Телий дім“, Кропивницького дитячого будинку для дітей шкільного віку та Черкаського обласного соціального гуртожитку для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування Черкаської обласної ради.

Коментарі

Вгору