5 днів у Берліні: у міськраді не змогли відповісти, скільки коштувала бюджету закордонна поїздка Тренкіна

27 червня 2024, 18:00

На початку червня секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін їздив до Німеччини на Міжнародну конференцію з питань відновлення України. З початку повномасштабного вторгнення це вже не перше його закордонне відрядження.

Журналісти Про все надіслали до міськради запит, аби дізнатися, скільки коштують подібні поїздки та скільки загалом витрачають на ці відрядження з бюджету міста.

Як повідомили у відповіді на запит, Тренкін був у Берліні 5 днів: з 9 до 13 червня. Про те, як це вплине на розвиток Черкас у перспективі, журналістам не відповіли та повідомили, що це не публічна інформація. Також відомо, що окрім секретаря, нікого більше з міської ради у це відрядження не відправляли.

Також не вдалося дізнатися, у скільки ця поїздка обійшлася бюджету міста. Як запевнили в міськраді, авансовий звіт до департаменту управління справами та юридичного забезпечення станом на дату підготовки відповіді не надходив.

У 2024 році Юрій Тренкін, окрім Німеччини, їздив в польський Бидгощ, аби обговорити розвиток співпраці між містами-побратимами. Чи є з цього відрядження користь, журналістам також не відповіли, повторивши, що така інформація не є публічною.

Журналісти Про все намагалися взяти коментар у Юрія Тренкіна щодо його відвідин Німеччини, проте посадовець на дзвінки не відповів. Редакція готова у будь-який час висвітлити позицію секретаря міськради.

А от мер Черкас Анатолій Бондаренко з початку 2024 року поки ще не їздив за кордон.

Загалом, за період з 1 січня до 31 травня 2024 року з бюджету міста Черкаси структурними підрозділами Черкаської міської ради на закордонні відрядження було витрачено трохи більше 87 тисяч гривень. У 2023 році на це пішло 352 тисячі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олександр :

Це так потрібно для Черкас.

Ігор :

для чого було цього телепня, ше мови не знає посилати у Берлін ?

Василь :

Він туди підлогу мити їздив? Головний, су..а, відновлювач України 🤣

Вгору