35 черкаських рятувальників поїхали гасити вибух нафтопродуктів під Києвом (фото, відео)

09 червня 2015, 14:22
1

Фото: ДСНС України

Наші черкаські рятувальники допомагають київським колегам ліквідовувати масштабну пожежу на території нафтобази у Київській області.

Фото: ДСНС України

Фото: ДСНС України

Так, з метою нарощування додаткових сил і засобів ДСНС України для гасіння пожежі на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт. Глеваха Васильківського району Київської області, сьогодні на боротьбу із вогнем були направлені рятувальники із Черкаської області.

Фото: ДСНС України

Фото: ДСНС України

"До складу зведеного загону увійшли 6 одиниць пожежної техніки та 35 чоловік особового складу із 4-х районних підрозділів та м.Черкаси. Щасти вам, хлопці!", - повідомив начальник прес-служби УДСНС УКраїни в Черкаській області Віталій Шульга у Facebook.

4

Фото: ДСНС України

Нагадаємо, 8 червня о 17 год. 29 хв. на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» у смт. Глеваха по вул. Південна,1 Васильківського району Київської області сталася пожежа резервуару з паливом об’ємом 900 куб. м. з послідуючим перекиданням вогню на поруч розташовані резервуари з бензином.

5

Фото: ДСНС України

“Розпочалося тимчасове відселення  громадян з 2-км зони від межі пожежі. У разі необхідності буде здійснюватися відселення людей з 10-км зони. Наразі розпочалася локалізація пожежі. Для нарощування сил та засобів залучено рятувальників з Житомирської, Черкаської, Чернігівської областей, які наразі здійснюють моніторинг ситуації. Основні зусилля спрямовані на недопущення поширення вогню в бік військової частини, що розташована в  50 метрах від  межі пожежі”, - повідомив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

6

Фото: ДСНС України

Поділитись

Коментарі

Вгору