21-річна дівчина із села на Черкащині пробилася на відоме телешоу

09 листопада 2017, 08:01

Фото з інстаграм modelxl1plus1

21-річна черкащанка Ольга Євса стала однією із тридцяти учасниць шоу на каналі 1+1 «Модель XL». Моделей журі обирало із сотні претенденток.

Про себе черкащанка розповіла, що приїхала із маленького села Ребедайлівка. Має зріст 180 сантиметрів та носить одяг 48-50 розміру.

- Думала, що я не гарна і все життя буду самотньою. Ну подивіться на мене – маленька, товста дівчинка. Але з’явився мій принц і я сказала: «Мамо, вишивай рушники». І мама рушники вишила. Але цей двометровий принц, про якого мріє кожна дівчина, зник. І десь тижнів через три я дізнаюсь, що він покинув мене, бо мій єдиний мінус в тому, що я не чоловік, - зізналася на проекті дівчина.

Суддів Оля вразила своєю сонячністю. Саме так про черкащанку відгукнулася Катя Осадча, яка серед членів журі. Також вона відзначила і її дефіле по подіуму, зазначивши, що як для першого разу дівчина трималася досить добре. А от інший член журі Влад Яма відмітив харизматичність Олени, додавши, що черкащанка ні на кого не схожа.

Від трьох із чотирьох членів журі Оля Євса почула «так». Тож вона пройшла до наступного етапу шоу, яке можна буде побачити вже наступного вівторка.

Побачити випуск телешоу можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору