18-річна черкащанка опинилась сам на сам із тяжким недугом (відео)

11 лютого 2017, 16:24

Сам-на-сам із тяжким недугом опинилася 18-річна черкащанка Лілія Голованьова. У дівчини важка форма сколіозу. Через це її органи постійно зміщуються. Лілія потребує коштовної операції. Втім, допомогти нікому, інформує "ВІККА".

Невтішний діагноз дівчині встановили у столиці – у неї задавнена форма сколіозу. Проблеми зі спиною, пригадує Лілія, розпочалися ще з дитинства. Втім великі проблеми маленької дівчинки аж ніяк не хотіла помічати мама. Два роки тому жінка кинула ще неповнолітню доньку напризволяще і подалася на заробітки до столиці.

Без батьківської опіки, їжі  та підтримки два роки Лілія виживала лише завдяки допомозі сусідів та хлопця. За цей час хребет дівчини сильно деформувався і почав стискати внутрішні органи.

- Серце почало турбувати, дихати важко. Я часто хворію через це, - каже дівчина – Мені не під силу навіть довго сидіти.

Лілія оббила пороги всіх провідних клінік. Спочатку виправити хребет намагалися за допомогою корсету. Але він не допоміг. Лікарі порадили дівчині оформити інвалідність. Втім, не судилося.

- Ми зібрали всі документи, - каже хлопець хворої Микола Шелудько. – Але на основну комісію потрібно було йти з батьками, тому що вона неповнолітня. Ми зателефонували мамі, але вона сказала, що її це не цікавить.

У столичному інституті ортопедії Лілії сказали, що через швидкий прогрес недуги, врятувати її може лише операція на хребті. Вартість процедури для дівчини непосильна – понад 200 тисяч гривень. Лілія просить про допомогу всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк": 5168 7572 9781 4743

Одержувач: Голованьова Лілія Юріївна

Телефон: 063 750 69 00

Коментарі

Вгору