160 тисяч на потреби 3 ОШБр зібрали під час благодійного заходу “Біжу за Міроша”

05 липня 2024, 15:06

У Черкасах відбувся благодійний забіг «Біжу за Міроша» на честь загиблого військового Костянтина Мірошниченка. Захід провели 30 червня перед його днем народження. До забігу долучилось понад 250 черкащан, які пробігли від Долини троянд до Казбетського пляжу і назад.

Участь у заході була з добровільним внеском, але черкащан заохочували донатити від 200 грн, аби мати можливість отримати подарунки-сертифікати на послуги від партнерів події.

- Я хочу щоб Черкаси, громада, пам'ятали кожного та кожну захисника та захисницю котрі віддали своє життя за нашу незалежну Україну. Сьогодні з кожним нашим подихом, кожним нашим кроком, все буде приурочено Костянтину, котрий віддав свій останній подих на захист України, - зазначила ініціаторка заходу, дружина Міроша, Олександра Костецька.

3 липня на день народження Мірошниченка організатори-ГайдаFest завершили збір та розіграли 33 подарунки серед донаторів. У рамках збору коштів вдалось зібрати 160 194 грн, які передадуть офіційному осередку благодійного фонду «Підтримай Третю Штурмову».

- 8 років тому ми тут зробили перший ГайдаFest, ініціатором якого був саме Костя, - зазначив представник команди організаторів забігу ГайдаFest, друг Міроша, Денис Гайда. - Саме завдяки ньому тут збирались тисячі людей з усієї країни. Сьогодні ми зібрались вже без Кості, але з думкою про нього. Костя дуже любив Черкаси. Тому давайте продовжувати ті справи, які він тут починав.

Забіг планують зробити щорічним, аби перед днем народження нагадувати про загиблого військового та громадського діяча Костянтина Мірошниченка і збирати кошти на потреби Третьої окремої штурмової бригади, в якій він служив.



Фото: Світлана Корабльова

Відео: Сергій Супряга

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору