150 черкаських випускників отримали шанс на успішне працевлаштування

22 травня 2017, 10:03

З метою сприяння зайнятості молоді Черкащини та активізації зусиль роботодавців у пошуку потенційних кадрів на базі Черкаського державного технологічного університету за участю Черкаського міського центру зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій» для випускників навчального закладу, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

- Сьогодні ми прагнемо продемонструвати, що ми потужний університет Черкащини. Ми знаємо, як готувати висококваліфікованих фахівців, на яких чекатиме стрімкий кар’єрний зліт та розвиток. Безперечно, саме від вибору професії залежить ваше майбутнє, відтак, вдало обрана професія принесе вражаючі результати, – прокоментував під час виступу ректор університету Олег Григор.

Представники провідних підприємств та організацій регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів презентували актуальні вакансії на постійну роботи та роботи сезонного характеру. Серед дванадцятьох запрошених на захід роботодавців були представники кадрових служб Головного управління Національної поліції та Навчального центру Державної прикордонної служби, що пропонували можливість кар’єрного просування для молоді на військовій службі. Представники ринкоутворюючих підприємств регіону –  ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат», ТОВ «МГК-Черкаси», ТОВ «КТД Холод», ТОВ «Еконія» запропонували майбутнім інженерам можливість працевлаштуватися на перше робоче місце за здобутим фахом.

Особливе зацікавлення викликали пропозиції від роботодавців пройти стажування за кордоном в ІТ-компаніях «Andersen» та «CoreValue» і отримати роботу випускникам, які володіють іноземною мовою та розуміються в сучасних технологіях щодо програмування.

Розвивати свій професійний потенціал пропонувала студентам старших курсів міжнародна компанія «Філіп Морріс Україна».

Потенційні роботодавці закликаючи випускників до співпраці, розповівши про нюанси роботи на тій чи іншій посаді, та про можливі перспективи кар’єрного росту.

- Ми пропонуємо скористатися унікальною нагодою продуктивної співпраці з потенційними роботодавцями. Водночас фахівці центру зайнятості допоможуть визначитися молоді  з професією, створити професійне резюме та ознайомитися з переліком актуальних вакансій, – наголосила директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак.

Усі бажаючі отримали фахові консультації щодо послуг служби зайнятості. Абітурієнти мали змогу ознайомилися зі спеціальностями та навчальною базою закладу, з них 15 – пройшли психодіагностичне тестування на виявлення особистісних схильностей до певних професій.

Вгору