13 тис грн допомогли отримати родині АТОвця у Чигиринському бюро правової допомоги

16 листопада 2016, 11:26

гроші

До Чигиринського бюро правової допомоги звернувся батько загиблого учасника АТО з проханням допомогти родині отримати виплати, що передбачені законодавством, зокрема: грошову компенсацію за невикористану чергову відпустку за період служби сина, надбавку за виконання особливо важливих завдань в розмірі 50% від посадового окладу, грошову винагороду у розмірі 60%  місячного грошового забезпечення.

Працівниками бюро було підготовлено проект рапорту на ім’я начальника військової частини, за якою був закріплений син клієнта. Поштою було направлено складений рапорт до військової частини. У відповідь на лист, представники військової частини зв’язались з нашим клієнтом і на початку листопада клієнту було перераховано 13 000 гривень.

Після успішного завершення справи, до бюро правової допомоги звернулось ще  троє звільнених в запас атовців з такою ж проблемою. Працівники бюро підготували також схожі проекти рапортів.

Окрім допомоги за конкретними зверненнями, працівниками бюро також проводиться правопросвітницька робота. Зокрема, спільно з громадською організацією «Патріотична Чигиринщина» на загальних зборах організації було роз’яснено процедуру отримання 2 га земельної ділянки для ведення сільського господарства. Цікавим є те, що атовці не знали що можна отримати земельну ділянку в будь-якій точці України і за допомогою публічної кадастрової карти можна побачити, яка земельна ділянка вільна.

Нагадаємо, що отримати безоплатну правову консультацію можуть усі громадяни у бюро правової допомоги. Зокрема, адреса Чигиринського бюро правової допомоги: м.Чигирин, вул. Б. Хмельницького, 26, тел. (04730) 2-57-40.

А також, деякі категорії громадян можуть отримати адвоката, який візьме участь у суді чи складе документи, необхідні для суду, за рахунок держави. Для цього потрібно звернутися до Черкаського місцевого центру із надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Гоголя, 221, тел.: (0472) 32-46-76.

Коментарі

Вгору