11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, закуплене МОЗ та Світовим банком 

29 липня 2022, 08:46

11 лікарень Черкащини отримали медичне обладнання, комплектувальники та розхідні матеріали для нього. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час робочого візиту на Черкащину.

Це стало можливим завдяки закупівлі МОЗ України та Світовим банком понад 6 000 одиниць сучасного обладнання для закладів охорони здоров’я в усіх регіонах. Понад 220 медзакладів отримали обладнання за цим проєктом, і постачання продовжується. Більшість допомоги вже доставлена, зокрема й у Черкаській області.

До лікарень доставили 12 систем для вакуумної терапії ран та 15 моніторів пацієнта, 4 портативні рентгенівські апарати, 5 інфузійних насосів, 10 капнографів (з адаптерами повітропроводу для дорослих і дітей та для немовлят).

Додатково, під час війни, за окремим механізмом закупівель, придбано в одну із обласних лікарень цифровий рентгенапарат. Апарат вже змонтований та використовується для діагностики.

Упродовж серпня – вересня медзаклади області отримають також: 26 мобільних апаратів УЗД з набором датчиків, 5 комплектів портативних електрокардіографів, 4 мобільні рентгенапарати.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору