Про порно, “вірт”, інтим після сварки та секрет тривалих стосунків: 10 запитань до черкаської сексологині

14 лютого 2020, 21:04

Про те, як додати "перчинки" у секс, як звабити кохану людину розмовами та розпалити сексуальний потяг, журналістам "Про все" розповіла сексолог Альона Пєшкова. Сексологиня зазначає, що інтим - це лише одна зі складових стосунків, проте дуже важлива і часто необхідна для того, щоб відновити почуття та самі відносини у парі.

Альона Пєшкова зазначає, що будь-які дії та думки дуже впливають не лише на інтим у парі, але й на стосунки. І якщо вас щось бентежить - варто звернути на це увагу, адже будь-яка засторога чи передчуття - це знак, що щось негаразд. Або в особисто вашому сприйнятті, або дійсно є негаразди у відносинах із партнером(-кою).

- Коли варто звертатися до сексолога?

- Тоді, коли нема задоволення від інтиму. Слід звернутися якщо ви розумієте що у вас з'явилися проблеми, що стосуються інтиму, яких раніше не було - не важливо, чи психологічні, чи фізичні. Звісно, коли ви розумієте, що секс із партнером уже не задовольняє когось із вас у повній мірі. Часто звертаються люди, які хочуть спробувати щось нове, але не знають як втілити у реальність.

Сексологиня Альона Пєшкова

- Чи можна за допомогою розмов покращити секс?

- Стовідсотково. Потрібно розмовляти відверто. Спілкуватися про інтим, запитувати, що хотів би спробувати партнер, розповідати про те, що подобається та що хотіли б спробувати. Необхідно пізнавати партнера в діалозі.

- Чи необхідно займатися віртуальним сексом? Чи не зашкодить він реальному?

- Я раджу робити це. Дистанційний секс - прекрасний варіант, проте він не має стати замінником реального. Моя порада - підігрівати ним стосунки.
Наприклад, коли партнер їде у відрядження, надсилайте йому свої думки. У повідомленні розкажіть про те, що його не вистачає поряд, що хочете відчути його обійми або ж що б ви зробили, якби він був із вами в ліжку. Надішліть своє фото або якусь частину тіла - це обов'язково збудить чоловіка. На жінок дуже діють слова та голос.
Але пам'ятайте, що віртуальний секс далекий від реальності. тому якщо ви займаєтеся "віртом" - не згадуйте про якісь буденні обов'язки. Однак, якщо ви лишень познайомилися і у вас не було жодного інтиму в житті, а лише дистанційна близькість - не очікуйте того ж насолодження і в житті, яке ви можете отримати від листування.

- Що необхідно використовувати для еротичного чи релаксійного масажу?

- Купіть ароматичні масажні свічки. Це прекрасний варіант. Ви запалюєте свічку, вона тане, а це масло ви відразу можете наносити на тіло партнера чи партнерки й масажувати. Також можна придбати масло для масажу ароматичне - головне пам'ятати, що важливий не лише запах чи спосіб, у який здобувається це масло, а й ваші рухи та дії.

- Чи потрібні у стосунках пари рольові ігри?

- Так, чому б і ні? Хтось скаже що це банально, але подібні ігри у лікаря та хвору, якій він призначив спеціальне лікування, дуже урізноманітнять почуття. Ви побачите партнера чи парнерку зовсім із іншого боку, почуєте ідеї та уявні картинки.
А ще можна ходити на побачення. Це не рольова гра, проте дуже схожа на неї. Головне - щоб жінка та чоловік окремо збиралися та їхали на місце зустрічі. Аби партнери не знали, у що буде одягнена половинка, який буде макіяж чи парфюм. Така іскра таємничості додасть гострих відчуттів при зустрічі.

- Чи не шкодить перегляд порно стосункам у парі?

- Я рекомендую дивитись порно разом. Навіть пропоную одному з партнерів закривати очі, а інший щоб коментував усе, що відбувається на екрані. І в процесі уже можна почати діяти як завгодно. Взагалі у перегляді порно нема нічого забороненого, однак я вважаю що краще приділити увагу та збудитись від дій своєї половинки.

Чи варто займатися близькістю під дією сильних негативних емоцій або після сварки?

- Миритися інтимом можна, звісно. Але потрібно слідкувати щоб це не стало звичкою. Пара може шукати конфліктну ситуацію, щоб отримати ті емоції, оскільки без них вона вже не відчуватиме достатньої сили збудження. Треба розуміти, що близкість повинна бути різною - і в темпі, і в місцяв, і в позах, і в емоціях та відчуттях.

- Чи є порушенням у жіночому організмі відсутність оргазму під час сексу?

- Це найпоширеніше питання до сексологів. Я постійно кажу: оргазм - це лише маленька частина усього процесу. І набагато важливіше щоб жінка отримувала задоволення від самого проникнення та сексу. Прекрасний інтим - це коли жінка, навіть не отримавши вагінальний оргазм під час близькості, відчуває у тілі легкість, коли вона задоволена і настрій хороший. Якщо ж такого ефекту нема - варто звернутися до сексолога.

- Як зробити сексуальну близькість максимально приємною для жінки та чоловіка?

- Довга прелюдія - це один із найголовніших факторів. Жінка повинна збудитись від ласк та отримати задоволення, саме таким чином організм найбільше зволожується та готується до проникнення. Вологість - це природний лубрикант, чим його більше - тим приємніше обом. Звісно, важливі почуття та бажання саме цієї людини.

- Як можна розпалити бажання, коли інтимні стосунки відійшли на другий план?

- Дуже важливо розуміти, що у парах відіграє такий фактор як звикання. Люди бачать один одного в різних настроях, ситуаціях, без посмішки, злими тощо. Це, звісно, не сприяє збудженню, однак не варто лякатися, що відновити інтимний потяг до свого партнера уже неможливо. Так само й фізіологічно ми звикаємо до свого партнера, його феромонів, доторків тощо. Цей фактор не позитивний, звісно, але він природній.

Альона Пєшкова радить ставитись до інтиму, як до кулінарії у парі. Наприклад, коли ви готуєте, то плануєте та роздумуєте, що хочете поїсти, запитуєте у коханої людини, чого вона хоче, бажаєте чогось новенького. Так само й секс - до нього потрібно готуватися, цікавитися тим, що хоче партнер, коли цього хоче тощо. Такі розмови допоможуть вам у відновленні бажання.

- Моя порада партнерам у парі - фліртувати. Якраз ця грайливість і цікавить чоловіків, адже тоді жінка стає загадковою. Так само і чоловік здається іншим, додається якийсь прихований сенс. До того ж варто пам'ятати що флірт - це не лише компліменти, а й гумор із певними натяками. Можна подивитися з посмішкою в очі, трохи нахилити голову щоб виказати свою зацікавленість - і це вже буде флірт.

ТОП-5 порад від сексологині Альони Пєшкової:

Доторкайтеся. Це також флірт. Коли ваш партнер іде на роботу чи ви прощаєтесь - доторкніться до нього чи неї, проведіть рукою по відкритій частині тіла. Навіть якщо доторкнутися до щоки долонею, то і в жінки, і в чоловіка спрацює природний рефлекс на ласку. Головне щоб це було не різко, аби партнер(-ка) не злякався.

Пишіть записки своїм коханим. Це старовинний, але прекрасний метод відновити забуті емоції. Напишіть про те, що ви скучили, або що чекаєте вдома, або ж що поряд не вистачає коханого. Будь-які думки, сни, бажання можна написати - і це неймовірно спрацює.

Цілуйтесь. Не вітальний чи прощальний доторк губ, не під час сексу, а такий, який був ще в період, коли стосунки розвивалися - пристрасний, без продовження, коли можете дозволити лише обійми. Жінкам я раджу так цілувати коханого перед тим, як він іде, наприклад, на роботу. Такі поцілунки відразу задають настрій чоловікам.

Привносте екперименти. З позами, із атрибутикою під час інтиму. Альона радить спробувати секс в одязі, це неабияк збуджує обох партнерів. Змінюйте сценарій ваших інтимних стосунків. Не в одній спальні, наприклад, можна задовольнити один одного, просто слід обрати зручну позу та місце у квартирі.

Практикуйте еротичний масаж. Цей спосіб не лише бажаний, але й необхідний. Це прекрасно працює, адже він подобається усім без винятку. Не потрібно вміти чи ходити на якісь курси - головне - це те, щоб ви хотіли зробити приємно таким методом і не сконцентрувалися на збудженні коханої людини.

Спілкувалася Аліна Євич

Коментарі

Вгору