10 тисячам працівникам Черкащини підвищили заробітну плату

29 травня 2018, 15:12

10 тисячам працівникам Черкащини підвищили заробітну плату. Про це йшлося під час розширеного засідання міжвідомчої робочої групи щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Участь в засіданні взяли представники Пенсійного фонду України, Державної служби України з питань праці, а також фахівці відповідних структур в межах області.

Активізація роботи з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників, порушень законодавства про працю, дотримання страхувальниками Закону про мінімальну заробітну плату, покращення взаємодії на місцях — ось коло обговорюваних питань. Протягом минулого року в області вдалося легалізувати 7656 робочих місць, — констатували під час засідання. У результаті – сума надходжень єдиного внеску сягнула більше 12 млн грн.

Заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль зауважив, що в січні минулого року зафіксували понад 15 тисяч застрахованих осіб, яким за умови повного робочого місяця та робочого часу роботодавці виплачували нижчу встановленого розміру зарплатню.

– Рік роботи міжвідомчої робочої групи, координація спільних дій органів Пенсійного фонду, фіскальної служби та Держпраці, робота місцевих органів влади в області дали змогу скоротити кількість таких осіб на майже 10тисяч. Відтак, уже на кінець року 10 тисячам працівників підвищили заробітну плату в межах встановленої Законом та вищу, — прокоментував він.

 

Вгору