1 600 безробітним черкащанам з обмеженими можливостями допомогли у службі зайнятості

04 серпня 2018, 08:00

1 600 безробітним черкащанам з обмеженими можливостями допомогли у службі зайнятості

Протягом січня-червня 2018 року послуги обласної служби зайнятості отримували 1,6 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприянням державної служби зайнятості, становила 381 особу, зокрема на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю єдиного соціального внеску працевлаштовано 7 осіб з інвалідністю та 9 осіб шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для відкриття власної справи.

Кількість осіб з інвалідністю, залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 374 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-червні 2018 року проходили  126 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 1 586 безробітних  з інвалідністю.

Станом на 1 липня 2018 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 27,8%, у порівнянні із відповідним періодом минулого року, та становила 865 осіб.

Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла на 45,8%, у порівнянні із відповідним періодом минулого року,  та становила 35 одиниць.

За інформацією відділу статистики та прогнозування ОЦЗ.

 

Вгору