Замість кінотеатру “Мир” черкащани матимуть нову спортивну школу (відео)

30 вересня 2016, 19:02

jknfgkjtbui

Спортивна гімнастика, настільний теніс і бадмінтон. Саме для цих видів спорту міською владою готується приміщення колишнього кінотеатру «Мир», що на розі Чорновола та Надпільної повідомляє сайт vikka.ua.

На сьогодні в КДЮСШ Черкаської міської ради займається близько 400 дітей. Проте, власної спортивної бази вони не мають.

jhfjkfbv

- Ми орендуємо для проведення навчально-тренувальних занять спортивні споруди міста. Також ми, згідно договорів, займаємося в спортивних залах загальноосвітніх шкіл, - розповідає директор КДЮСШ Анатолій Ліхацький.

Для вирішення проблеми долучилась міська влада, яка вирішила використати для майбутньої спортивної школи занедбане приміщення колишнього кінотеатру «Мир». Ремонтні роботи розпочато наприкінці серпня, наразі здійснюється заміна покрівлі даху з шиферу на метало черепицю та старих вікон на металопластикові. Планується також додати два входи до приміщення.

- На другому поверсі ми плануємо розмістити теніс і бадмінтон, перший поверх - пристройка, тут планується підготовка гімнастики для початкових груп, на першому поверсі великий зал - це повністю спортивна гімнастика, - повідомила начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва.

На ремонт будівлі заплановано витратити близько 6 млн. грн. Частина коштів надійде з державного бюджету, частина буде виділена міськрадою. Відкриття школи заплановано на вересень 2017 року.

Вгору