Відома акторка зіграла вчительку з Черкащини

28 листопада 2016, 13:18

640x360-images-news-102016-thumbs-404840365f1d32b590fa2c3d85be8577_930_0_0У мелодрамі «Катерина»народна артистка України Наталія Сумська зіграла мати головної героїні – Марію Павлівну. За сюжетом героїня акторки працює у сільській школі на Черкащині викладачем української мови та літератури. Про це інформує "Прочерк" із посиланням на 1+1.

Саме героїня Сумської знайомить учнів з поемою "Катерина" та допомагає їм зрозуміти головну ідею твору. Знімання серіалу відбувалися цього літа у школі села Витачів на Київщині. За цей час актори встигли потоваришувати з місцевими викладачами та учнями, які до речі, також знялися у мелодрамі. Наталія Сумська зізнається, що на пропозицію зіграти у "Катерині" відреагувала одразу. "Добре, що у мелодрамі відтворили соціальну проблему села – вона болюча для молоді, котра шукає кращого життя.

Це все показано в образі молодої дівчини, яка ведеться на життєві зваби, горнеться до спокус. В селі у молоді менш приваблива перспектива", - зазначила Наталія Сумська в інтерв'ю журналу "Країна".

Цікаво, що чоловік актриси, народний артист Анатолій Хостікоєв, зіграв у серіалі батька Катерини. Його герой є директором школи, де працює його дружина. Нагадаємо, 4-серійна мелодрама "Катерина" є адаптацією однойменної поеми Тараса Шевченка до сьогодення. Дія в серіалі відбувається в мальовничому селі Шуляки на Черкащині, де в сім'ї консервативних педагогів підростає дочка Катерина.

За сюжетом в село на натурні знімання історичної картини приїжджає столична знімальна група. Катя без пам'яті закохується у відомого актора Олексія Красильникова, і як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

 

Вгору