Управління Держпраці розслідує два смертельні нещасні випадки на Черкащині

15 листопада 2016, 15:47
Doctor with a defibrillator saves life

Doctor with a defibrillator saves life

Головне управління Держпраці у Черкаській області розпочало спеціальне розслідування двох нещасних випадків зі смертельними наслідками, які сталися 1 листопада та 11 листопада 2016 року ,інформує Черкаський край з посиланням на прес-службу відомства.

Під час завантаження тракторним навантажувачем тюку сіна на віз 1 листопада у селі Козацьке Звенигородського району на території тваринницької ферми постраждав 61-річний фуражир, впавши на асфальтоване покриття та втративши свідомість. Постраждалого було доставлено до центральної районної лікарні, де він помер 8 листопада.

У Драбівському РЕМ ПАТ "Черкасиобленерго" 11 листопада стався смертельний нещасний випадок з 40-річним електрослюсарем з ремонту обладнання розподільчих приборів, який мав дворічний стаж за фахом. За оперативною інформацією, під час виконання робіт з ремонту електрообладнання бригадою з чотирьох осіб, електрослюсар наблизився до струмоведучих частин кабельного вводу до 10 кВ на недопустиму відстань і був уражений електрострумом. Бригадою швидкої медичної допомоги постраждалого було доправлено до лікарні у смт. Драбів, де він помер від отриманих травм.

Спеціальні комісії, призначені для проведення розслідування смертельних випадків виробничого травматизму, з’ясовують остаточні обставини та причини нещасних випадків.

Вгору