У Шполі комунальні служби без проблем впоралися з великими снігопадами

10 січня 2017, 08:24

snig1В другий день Різдва із самого ранку шполянським комунальникам довелось боротися із сніговим полоном. Усувати наслідки негоди у місто виїхали 8 одиниць снігоочисної техніки.

До опівдня майже всі міські вулиці і тротуари були розчищені. Вже після обіду працівники КП «Благоустрій» Шполянської міської ради розчищали зупинки громадського транспорту та прибудинкові території багатоквартирних будинків, підприємств і установ міста.

- У нас комунальників немає вихідних, оскільки цього вимагають погодні умови, - зазначає директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько. – З початком снігопаду 8 січня на розчистку міських автошляхів та тротуарів одразу виїхали 8 одиниць снігоочисної техніки. Зокрема у місті працює 5 одиниць КП «Благоустрій», дві одиниці – СПОП «Маяк-Агро», та одну одиницю надав приватний підприємець Володимир Пасєка. Також Микола Андрійович повідомив, що служби й надалі будуть дбати про те, щоб спецтехніка встигала розчищати дороги міста вчасно, аби не створювати небезпечні аварійні ситуації для учасників руху та незручності в пересуванні пішоходів.

Міський голова Сергій Кравченко зауважив, комунальним службам довелось  усувати наслідки вже очікуваної негоди. Мер впевнений всі працівники, які боролись із снігопадом відпрацювали на  «п’ятірку», адже зазделегідь мали координацію дій.

«Особливо яскраво це виявилось в неділю зранку коли випав сніг. На дорогах і тротуарах його потрібно було відразу прибрати, для того щоб потім не утворилась ожеледь. Тому напередодні Різдвяних свят, я зібрав робочу нараду за участю керівників комунальних служб і представників підприємств, які постійно допомагають місту в зазначеній роботі. Під час засідання ми врахували всі застереження синоптиків Українського гідрометеорологічного центру та розробили перші кроки роботи у разі раптової негоди», - сказав міський очільник.

Схвально відгукуються про роботу з розчистки снігу й самі шполяни.

Навіть і не очікувала, що з самого ранку у вихідні, та ще й до того у Різдво нам прогорнуть дорогу, - поділилась враженнями жителька вулиці Залізняка Ніна Дорохова. - Дуже приємно, що міська влада турбується про своїх жителів. За її словами їхню вулицю  дуже рідко розчищали, та вже другий рік поспіль за несприятливих погодних умов шполянські комунальники не забувають про безпеку та зручність пересування її мешканців.

За інформацією Шполянської міської ради

Вгору