У мерії знову вирішували долю скандальних павільйонів біля драмтеатру

19 квітня 2017, 09:08

Учора на засіданні виконкому розглядали проект рішення про демонтаж тимчасових споруд, які знаходяться біля драмтеатру, тобто мова йде про квіткові павільйони, які після початку активних ремонтних робіт були перенесенні з вул. Дашковича і розміщені безпосередньо перед будівлею театру, пише "ВиЧЕрпно".

- Ми витримали всі процедури, належними чином повідомили власника споруд, всі погодження до проекту рішення є, тому немає підстав, щоб його не демонтувати, — сказав начальник управління інспектування Олександр Давиденко.

Необхідно демонтувати і кіоск, що торгує насінням на розі вулиць Дашковича і Гоголя біля Статуправління, вважає заступник міського голови Сергій Гура.

"Давайте початку його знесемо, адже він там стоїть уже скільки — 3-5 років?"

Також він запропонував приготувати до демонтажу в першу чергу ті кіоски, власники яких ігнорують всі приписи міської ради.

По знесенню цієї тимчасової споруди вже є проект рішення, запевнив Олександр Давиденко, проте його на цьому засіданні так і не змогли знайти.

- Нам ще навіть не перерахували кошти на демонтаж, — додав у свою чергу заступник міського голови Геннадій Шевченко, який курує це питання. — Але на цьому тижні мають перерахувати.

Вгору