У мерії назвали 16 міст світу, з якими співпрацюють Черкаси

11 жовтня 2016, 07:35

Безымянный2

Між Черкасами та ще 16 містами в різних країнах світу підписані угоди про співпрацю та встановлення дружніх побратимських зв’язків. Між ними триває обмін досвідом у багатьох сферах – це і культура, освіта, туризм, охорона здоров’я, економіка та в галузі енергозбереження.

Як розповіла під час оперативної наради директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, наразі серед міст-побратимів Черкас – м. Бидгощ (Польща), район Ванчжоу (Китайська Народна Республіка), Орша (Білорусь), Руставі (Грузія), Сумгаїт (Азербайджан), Мадаба (Йорданія), Де-Мойн (США, штат Айова), Петах-Тіква (Ізраїль), Санта-Роза (США, штат Каліфорнія), Гірін (Китай), Хрудім (Чехія), Пірот (Сербія), Сомбор (Сербія), Тирасполь (Молдова), Шаторальяуйхей (Угорщина) та Павлоград (Казахстан).

Крім того, Черкаси активно співпрацюють із міжнародними фінансовими установами. Завдяки чому місту вдалося реалізувати низку енергоощадних проектів.

За співпрацю з іноземними партнерами Черкаси двічі відзначала Парламентська Асамблея Ради Європи в рамках щорічного конкурсу "Приз Європи" (їх, загалом, 4). У 2013 році – Європейським дипломом, а в 2016-ому Прапором Честі.

Із більш детальною інформацією про міжнародну співпрацю Черкас можна ознайомитися за посиланням – Міжнародна співпраця.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Вгору