У Черкасах жителі мікрорайону потерпають від підтоплення

28 листопада 2016, 09:58

153532

Жителі мікрорайону "Дахнівський" вже майже 8 років борються з водою в погребах. Однак досі владці не знайшли рішення проблемі. Про підтоплення дворів місцеві говорять не перший рік. А днями на сайті Черкаської міськради з'явилася відповідна петиція. Її автор Алла Надточій каже: неодноразово зверталися до депутатів та чиновників, та у відповідь лунали тільки одні обіцянки, пише vikka.ua.

"Хто має гроші, відкачує воду, хто ні – бродить у чоботах і будує стелажі", – розповідає жінка.

Зазначимо, що від грунтових вод мікрорайон "Дахнівський" потерпає приблизно з 2008 року. Тоді почали забудовувати елітними котеджами дренажний канал. Саме це, на думку місцевих жителів, і вплинуло на підвищення грунтових вод, внаслідок чого у людей затоплює погреби, тріщать фундаменти, просідають будинки та сараї.

У 2013 році водне господарство виявило окремі руйнування дахнівського дренажного каналу. Він частково замулений, і люди поробили через нього проїзди до осель. Також численні порушення при виділенні землі біля каналу виявила прокуратура, яка наполягала заборонити там будівництво через ризик підтоплення.

Вгору