У Черкасах триває підготовка до ремонту Сумгаїтської

27 вересня 2016, 08:06

дороги

Допоки на дворі стоятиме тепла погода, у Черкасах триватимуть дорожні роботи. Окрім асфальтування розпочатих раніше вулиць, фахівці готуються до ремонту ще кількох – другої черги Героїв Дніпра та Сумгаїтської.

Про це під час оперативної наради повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін.

– Ми вже уклали договори для продовження реконструкції вулиці Героїв Дніпра (друга черга), зокрема, відрізку між від Богдана Хмельницького до Сержанта Смірнова, – сказав він. – Водночас, ми запланували ремонт ще однієї, стратегічно важливої вулиці міста, Сумгаїтської від в'їзду в місто з боку Золотоноші й до Одеської. Зараз відповідний проект проходить державну експертизу, на цьому тижні ми плануємо отримати висновок. Якщо він буде позитивний, найближчим часом оголосимо торги.

За його словами, на сьогодні дорожнє полотно відновлюють на вулицях Героїв Дніпра від Сержанта Жужоми до Богдана Хмельницького, В’ячеслава Чорновола, уздовж Благовісної на ділянці від Михайла Грушевського до Можайського.

– Найближчим часом ми плануємо розпочинати будівництво нової дороги – продовження вулиці Менделєєва в бік Генерала Момота (колишня – Луначарського), – розповів Артур Олександрович. – Загалом у наших планах до сильних холодів докласти максимальних зусиль і завершити більшість розпочатих цього року робіт.

Міський голова Анатолій Бондаренко дав доручення директору департаменту архітектури містобудування та інспектування взяти під особистий контроль усі ремонтні роботи, особливо в’їзд у Черкаси. Бо це, наголосив він, візитівка нашого міста.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Вгору