У Черкасах судять службовця держпідприємства за розтрату цінностей

14 листопада 2016, 15:24

publication_243070_img202aa8472242514bb866dd501df17c72_620x0

За результатами досудового розслідування Черкаською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно службової особи Черкаської обласної філії державного підприємства «Спецсервіс» Міністерства внутрішніх справ України, яка обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений у 2013 році, будучи службовою особою, умисно, з корисливих мотивів, шляхом зловживання своїм службовим становищем вчинив привласнення та розтрату товарно-матеріальних цінностей, що були ввірені йому на підставі відповідного договору та передані державною установою згідно актів прийому-передачі майна на загальну суму 80 тис. грн.

Черкаською місцевою прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору