У Черкасах попри заборону продавці і далі продовжують торгівлю “з землі” (відео)

14 квітня 2017, 17:10

У Черкасах офіційно заборонили стихійну торгівлю. Але продавців це не зупинило – м'ясом, сиром і молоком торгують прямо з асфальту. Муніципальні інспектори і поліцейські проводять рейди, інформує "Прочерк" із посиланням на телеканал "Україна".

О 8 ранку в центрі міста на тротуарі біля торгового буквально звалені в купу великодні кошики. Їх продає Тамара, яка приїхала з Хуста на Закарпатті. У жінки немає дозволу на торгівлю.

Але, не дивлячись на заборону інспектора, йти торговці і не подумали – затіяли суперечку з інспектором. До розмови на підвищених тонах підключилися і місцеві жителі. Конфлікт вдалося залагодити, тільки, коли на продавців склали протокол.

– Там штрафні санкції передбачені від 340 до 1700 гривень. Зазвичай максимум після 3-4 протоколу люди вже не торгують, – розповів начальник управління інспекції Черкаської міської ради Олександр Давиденко.

І все ж зазвичай, кажуть в мерії, влада обмежується попередженням.

– Чи не даємо людям розкладатися, а якщо вже розклалися, проводимо профілактичні бесіди. Якщо людина розуміє своє правопорушення, збирається – обмежуємося усним зауваженням, – пояснив співробітник патрульної поліції Черкас Олександр Боровиков.

За місяць кількість стихійників зменшилася в рази. Все завдяки рейдам, кажуть в мерії. Зокрема, стихійні торговці остаточно зникли з площі біля центрального ринку.

Вгору