ТОП-6 уманчан, які підкорили кращі телевізійні шоу країни

27 лютого 2017, 12:54

Про них "говорить Україна", вони "міняють жінок",  та є  учасниками співочого шоу  "Х - фактор" .  «Вечірня Умань» створила рейтинг найталановитіших, найепатажніших  та  найзірковіших уманчан, які підкорювали українське телебачення.

 "Панянка-селянка"

Студентка Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини - Олена Чоту із с. Багачівка на три дні розміняла своє сільське життя на бурхливе та "мажорне" львівське життя. Що з цього вийшло -дивіться самі...

"Чотири весілля"

Молода сім'я з Умані - Артем та Ірина зайняли 3 місце на шоу "Чотири весілля".

Посилання на відео ТУТ.

"Говорить Україна"

15-річний Діма з Умані не хоче жити з матір'ю. Підліток пішов жити до колишнього цивільного чоловіка своєї матері, якого він називає татом. Тепер чоловік хоче позбавити матір Діми батьківських прав і взяти хлопчика під опіку. Але жінка впевнена, що справа в грошах! В пенсії Діми - хлопчик інвалід дитинства - і в грошах, які виділяти держава для опікунів над неповнолітніми.

"Х-фактор"

Чотири «так» отримала уманчанка, студентка 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Юлія Лисянська на кастингу популярного шоу «Х-фактор», що проводився у Харкові.

- Хочу стати повноцінним артистом, щоб дарувати свою творчість людям, - сказала Юлія перед тим, як почати свій виступ.

"Детектор брехні"

Євгенія Ратушна з міста Умань. Молода дівчина з дитинства відчувала себе непотрібною власним батькам. Щоб хоч якось звернути на себе увагу матері, Женя почала погано вчиться в школі, зловживала випивкою і вела нерозбірливе сексуальне життя. Але все було безрезультатним… поки в будинок до її матері не прийшла міліція.

Посилання на відео ТУТ. 

"Міняю жінку"

В Умані проживає Олена. Її чоловік Віталік без заперечень допомагає дружині, виконує будь-яку роботу по дому, а також займається з дітьми. Дізнайтеся в сімейному проекті обмін дружинами, який метод дресури чоловіків кращий? Посилання на відео ТУТ.
Вгору