Розбійника з Золотоніщини засудили до 6 років позбавлення волі

05 січня 2018, 07:38

Вироком Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень непрацюючого, раніше не судимого місцевого жителя. Його звинувачено у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вченене повторно) та ч. 1 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства (розбій), інформує прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що протягом червня – вересня 2015 року чоловік, як шляхом вільного доступу, так і шляхом проникнення до приватних домоволодінь, вчинив низку крадіжок майна громадян. Крім цього, останній, погрожуючи продавцю одного з магазинів Золотоніського району ножем, вчинив розбійний напад та заволодів грошовими коштами та продуктами харчування.

Заслухавши позицію прокурора, суд призначив чоловікові покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. На цей час вирок суду не вступив в законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Вгору