сьогодні
07 грудня 2016

13:11

Міська рада планує переглянути положення про електронні петиції

peticiya-3Депутати Канівської міської ради переглянуть Положення про електронні петиції на черговому сесійному засіданні. Про це інформує «Kanos» із посиланням на сайт міськради.

Зокрема, на розгляд сесії Канівської міської ради, яка відбудеться 27 жовтня, винесене питання «Про зміни до Положення про електронні петиції у місті Канів та до Статуту територіальної громади м.Канева».

У відповідних документах передбачається, що мешканці міста мають право звертатися з електронними петиціями до Канівської міської ради.

У разі підтримки мешканцями міста (протягом трьох місяців із моменту оприлюднення петиція має зібрати не менше 100 підписів), електронна петиція підлягає розгляду виконавчим комітетом або міською радою відповідно до діючого законодавства.

Петиція, яка протягом установлено строку набрала необхідну кількість підписів на її підтримку, не пізніше наступного дня після набрання необхідної кількості підписів надсилається до уповноваженого виконавчого органу міської ради із зазначенням інформації про дату початку збору підписів, дату її направлення, загальну кількість та перелік осіб, які підписали Петицію та строком збору підписів.

Розгляд Петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Протягом двох робочих днів профільний виконавчий орган міської ради опрацьовує та узагальнює отримані від інших виконавчих органів матеріали та передає до уповноваженого виконавчого органу для організації розгляду на засіданні виконавчому комітету міської ради або сесії міської ради, якщо вирішення питань піднятих у тексті петиції вимагають скликання сесії міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Канів планує приєднатися до Єдиної системи громадських ініціатив, що дозволить містянам реєструвати і підписувати електронні петиції, адресовані до міської влади.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.