Люди чекають від чиновників не обіцянок, а дій, – жителі Червоної Слободи перекрили трасу Черкаси-Чигирин

08 листопада 2016, 12:05

1418133995_svitlofor5 листопада жителі села Червона Слобода провели акцію протесту «Врятуємо життя» з частковим перекриттям траси Черкаси-Чигирин.

Про це повідомила жителька села Лариса Нетахата.

Головна мета акції – активізувати дії чиновників задля вирішення проблеми встановлення світлофорів і освітлення траси, на якій усе частіше стаються аварії і гинуть люди.

- Не можна сказати, що акція вирішила усі болючі для людей питання. Жителі села зібрали підписи під черговими колективними зверненнями до голови Черкаської ОДА Ткаченка Ю.О., в. о. голови Черкаської РДА Коренюка П.В., сільського голови с. Червона Слобода Михайленко З.М., з клопотанням вирішити проблему освітлення пішохідних переходів та встановлення світлофорів у районі Черкаської ЦРЛ, Червонослобідської ЗОШ №2, - розповідає Лариса.

За її словами, в. о. голови Черкаської РДА Петро Коренюк привселюдно пообіцяв взяти вирішення цього питання під особистий контроль, а також зустрітися з громадськістю задля обговорення проекту щодо світлофорів і освітлення через місяць, 5 грудня. Ще одна обіцянка – залучити патрульних до контролю за дотриманням водіями правил дорожнього руху на відрізку траси, що проходить через село Червона Слобода.

- Але люди чекають від чиновників не обіцянок, а конкретних дій, - наголошує Лариса Нетахата. -  Адже через рік після смерті дитини в аварії на горезвісній трасі нічого не змінилося. Обіцянки лишилися обіцянками. Безпеку для пішоходів на автодорозі не забезпечено. Численні звернення жителів села до посадовців чекають вирішення проблеми.

Вгору