Дитячу поліклініку №2 обіцяють відкрити до кінця листопада

25 жовтня 2016, 14:24

ffaf9f3dfbd810f509a459e52eb71b1b2f93f606

Відкриття другої дитячої поліклініки, яке вже кілька разів переносилось, планується на 20 листопада. Проте термін цей не остаточний.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник, пише УНН-Центр.

“Зовнішні роботи виконані вже на 98 %. Проведено заміну вікон, зовнішнє утеплення стін, ремонт цокольних складових будівлі і повна заміна даху. Були певні труднощі, але найбільшою перешкодою стала велика злива, яка сталася саме тоді, коли ремонтувався дах. Відповідно на другому поверсі затекли стелі, стіни, пошкоджені побілені поверхні. Тому зараз триває відновлення внутрішніх приміщень. На жаль, темпи робіт дуже повільні. Підрядник одночасно працює і в першій, і в п’ятій дитячих поліклініках, потужностей йому не вистачає, тож справа рухається погано”, - розповів Олег Стадник.

Він назвав ту дату, яку йому озвучував підрядник: до 20 листопада відремонтована поліклініка має бути відкрита. Але у певних документах позначена й дата 24 грудня, тому, за висловом Олега Стадника, “все може бути”.

Додаткові ремонтні роботи (з відновлення другого поверху) проводять коштом підрядника, гроші міського бюджету на це не витрачаються.

Вгору