Дорожники кажуть, що на Черкащині відремонтували автодоріг на 9 млн грн

04 листопада 2016, 07:35

dscn3822

Робота з ліквідації ямковості, колійності, напливів та інших деформацій покриття на автодорогах Черкащини триває. Так, з початку року вже усунуто 336 884 м2 ямковості дорожнього покриття. З них на дорогах державного значення – 222 499 м2, місцевого значення – 114 385 м2.

Крім цього, станом на 1 листопада цього року дорожники ліквідували 47 428 погонних метрів тріщин дорожнього полотна, які появляються завдяки великій транспортній завантаженості автодоріг.

Упродовж двох минулих тижнів з 13.10. по 28.10.2016 робітниками ДП «Черкаський облавтодор» усунуто 18 396 м2 ямковості на дорогах загального користування. Ремонтні роботи проводились переважно на автомобільних дорогах місцевого значення.

Нині до фінансування ремонту автошляхів загального користування місцевого значення активно долучаються органи місцевого самоврядування. Станом на 01 листопада 2016 дорожники вже виконали обсяг ремонтних робіт на суму понад 9 млн грн.

На сьогодні, за рахунок виділених коштів із місцевих бюджетів, роботи на місцевих дорогах проводяться в Чорнобаївському, Монастирищенському, Золотоніському, Черкаському, Лисянському та Канівському районах.

Щоденно на автошляхах області працює в середньому 23 бригади головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор». Нині дорожники використовують кожну погожу днину, працюючи у вихідні дні, аби забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Яна сказав:

Правильно! Откуда будут дороги, если губернатор ЛОДЫРЬ и коррупционер? Вот в Ив.Франковской области, губернатор подавил Сеню Яценюка и область получила на дороги больше 1,3миллиарда . А мы-только до 30млн.гр и хотим дороги. Зато классно обсрали дорожников и поувольняли. НАДО ГНАТЬ В ШЕЮ пацанов с Укравтодора(теперь, еще и инородца), менять полностью руководство областью, в первую очередь-губернатора!

qwer сказав:

Не кривіть душею ,що не кажи а дороги(по крайній мірі в самих Черкасах) роблять , і це замітно

Вгору