сьогодні
06 грудня 2016

08:26

Черкаській молоді розповідали про її роль у процесі державотворення

 

 

img_0904

Протягом листопада в Черкасах, в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України», що реалізується Міжнародним центром перспективних досліджень серед студентів та учнів було проведено низку просвітницьких лекцій про суть Конституції та її роль у повсякденному житті.

Загалом у лекціях взяли участь близько 100 студентів (з Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького та Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля) та майже дві сотні учнів з п’яти черкаських та однієї  школи Чигиринського району.

111111111111

– Метою даного проекту є використання кращих міжнародних практик та експертного досвіду для підвищення рівня свідомості представників суспільства, а саме впровадження розуміння, що Конституція створюється самими громадянами для себе, без впливу політичних сил. Приклади країн, що пройшли шлях яким йде Україна в процесі творення нової Конституції стверджують, що найбільша інвестиція була саме у консультації зі своїми громадянами щодо положень Основного Закону, – розповів у коментарі “Про всерегіональний представник Міжнародного центру перспективних досліджень, керівник ГО “Академія стратегічних досліджень” Сергій Пасічник про завдання проекту. – Такий процес  має потенціал для розвитку, зміцнення почуття причетності до процесів нормотворення в країні, національної єдності та ідентичності, створення фундаментальних основ для розвитку демократичних принципів і процесів всередині країни, розбудови громадянського суспільства.

У цілому заходи були спрямовані на підвищення рівня політичної соціалізації молодого покоління, ефективного донесення до молоді знань про роль громадянина, його права та обов’язки, важливість участі кожного в конституційному процесі.

  
Коментарі - 0

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


*

* Модератор має право без попередження та додаткових пояснень видаляти коментарі, які не відповідають ПРАВИЛАМ сайту.

КАЖУТЬ ЩО...
Олег
Олег
Заправку під Золотоношею пограбували особи з символікою громадської організації, – прокуратура (фото)
СОЦ. МЕРЕЖІ
Читайте нас на Facebook

AVTOsale.ua-всі пропозиції з продажу авто Вашого міста.
Слідкуйте за свіжими новинами в Україні на UKR.NET
Афіша всіх фільмів в кіно на KINOafisha.ua.
Погоду в Черкасах на тиждень дивись на Sinoptik.ua.