Черкаські “дорожники” програли суд і вже сплатили одеській компанії 15,5 млн

21 жовтня 2016, 09:58

суд

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повинна сплатити компанії “Ростдорстрой” 29 мільйонів гривень, які завинила за ремонт доріг державного і місцевого значення, виконаний ще у 2013 році. 2 вересня черкаські дорожники трьома траншами уже відправили на рахунки одеситів понад 15,5 млн грн., пише Інфоміст.

Судова тяганина між приватниками і САД  тривала більше 3-х років. 26 лютого 2015 року суд навіть задовольнив позов “Ростдорстрой”, а 16-го березня було видано наказ про примусове виконання рішення. Проте уже в березні 2016-го надійшла заява Служби автомобільних доріг  про визнання наказу таким, що не підлягає виконанню та про розстрочку виконання рішення суду, і справа отримала своє продовження.

Врешті, Господарський суд Черкаської області задовольнив заяву САД про відстрочку виконання рішення по справі до 01 вересня, після чого, власне,  дорожники і повинні були почати сплату заборгованості.

453535-1024x474

Зазначимо, що договір про здійснення поточного ремонту автодоріг з “Ростдорстроєм” був укладений Службою автомобільних доріг влітку 2013 року. Суму договору – 25,96 млн грн. Тоді тендер провели за неконкурентною процедурою “закупівля у одного учасника”. Відсутність часу на проведення відкритих торгів пояснили терміновою підготовкою мережі автодоріг регіону до відзначення 200-річчя від дня народження Т.Шевченка та 60-річчя із дня заснування Черкаської області, що проводилися на початку 2014 року.
3131313Під час засідання комісії з перевірки використання коштів для виконання ремонту доріг державного значення в.о. начальника Служби автомобільних доріг в Черкаській області Владислав Демиденко запевнив присутніх, що проплати ідуть не з “обігових коштів”.

– З обігових коштів, виділених на ліквідацію ямковості на експлуатаційне утримання доріг, кошти не проплачуються, – каже “дорожник”. – Організація (“Ростдорстрой” – ред.) виконувала роботи у 2013 році. Роботи були виконані за рахунок кредитиних коштів, які не надійшли в 2013 році. Було проведено ряд виїздних перевірок, які визначили якість виконаних робіт. Було рішення суду… На основі рішення було виділено кошти…

За інформацією видання "Наші гроші", фірма належить  до бізнес-угрупування колишнього голови фракції Партії регіонів в Одеській міськраді, а тепер міського голови Одеси Геннадія Труханова.

Вгору