Черкащанин Хливнюк про росіян: Ніякої агресії я до цих людей не відчуваю

19 серпня 2017, 07:56

Лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк рідко дає інтерв’ю і тим паче розповідає про свою дружину. Та інколи Андрій таки може розказати з якими жінками він ніколи не має справи і за яких умов “Бумбокс” готовий виступити в Криму. Про це поінформувала “Українська правда”, пише "ІнфоМІСТ".

– Так, нас постійно звуть (в Крим). Нам часто телефонують, звуть на дні міст. Просто розумієте, в чому справа: ми живемо в різних інформаційних просторах. Згадайте, якими ми були самі по відношенню до держави якихось 5 років тому. І ви, і я. Ми не відчували себе частиною держави, людьми, від яких щось в ній залежить. Ми жили в паралельному світі, – зазначив Андрій Хливнюк в інтерв’ю. – У Росії так само і зараз живуть люди, які не мають ніякого співвідношення до держави. Ніякої агресії я до цих людей не відчуваю. Вони знаходяться в іншому інформаційному просторі, не розуміють, як ми так можемо жити.

Фронтмен “Бумбоксу” розповів, що нещодавно гурт кликали виступити у Сімферополі і Самарі:

– І ми погодилися в Криму виступити безкоштовно, але за умови, що перед нашим виступом прозвучить гімн України, а на заднику буде висіти український прапор. Ясна річ, організатори відмовилися.

Як відомо, у гурту “Бумбокс” дуже чітка політична позиція й з початку агресії Росії колектив жодного разу не був на території сусідньої держави та в окупованому Криму. Востаннє Хливнюк з колегами виступали на півострові ще за рік до початку війни.

– Узагалі до анексії ми щоліта їздили на півострів з концертами, та й просто відпочивати, – додав Андрій.

Співак згадує, де саме  Криму любив бувати найбільше:

– Для мене весь Крим – одне улюблене місце. Я дуже люблю Коктебель. Там був чудовий нудистський пляж, де ми голяка під час студентства валяли дурня. У Сімеїзі досі згадую неймовірні пейзажі – там, до речі, я написав пісню “За буйки”. У Новому Світі стрибали зі скель у воду, а в Балаклаві каталися на катері поруч з дельфінами, в їх нормальному середовищі, а не в тюрязі, де їх закривають.

Щодо друзів, які продовжують їздити на анексований Росією півострів, то Хливнюк коротко відповів.

– А у мене немає друзів, які їздять зараз відпочивати в Крим. У мене є друзі, які виявилися заручниками цієї ситуації, тому що вони самі – кримчани. Звичайно, я сильно переживаю, і мені не байдужі ці люди, – зазначив він.

Хливнюк, який має дружину Ганну Копилову і двох дітей, намагається тримати подалі від допитливих журналістів і прихильників своє особисте життя. Проте співак відповів на запитання, чи його кохана жінка бува не переймається, що він співає пісні про інших жінок:

– Якби людина, з якою я вирішив пов’язати своє життя, раптом вирішила в такому ракурсі подивитися на цей світ – і запитати мене, чому я написав у віршах не її ім’я, – то це було б дуже прикре розчарування, це була б точно не моя людина. Я не воджуся з жінками, які ставлять свічки за упокій живим людям.

Ще лідер “Бумбокс” розповів про те, як отримує синці на власних концертах. Зокрема, Андрій згадав ситуацію, коли він стрибнув зі сцени у натовп, а його не спіймали.

– Мої 90 кілограм – це не жарти, а в фан-зоні в основному були дівчата, зовсім юні. Деякий час вони мене протримали, і на тому спасибі. Добре, що хоч нічого не забрали! Зазвичай, коли я стрибаю зі сцени, мене на сувеніри розбирають. Одного разу кросівок забрали і базу від монітора, – сміючись сказав він.

Хливнюк зізнався, що за весь час своєї концертної діяльності стрибав зі сцени разів десять:

– Це прикольні відчуття. Розповім пару секретів: якщо ви стрибаєте і хочете повернутися на сцену, вам варто просто згрупуватися, і ви спустіться вниз. Якщо ви розтягнеться на повну – вас будуть нести далі. Головний прикол – в тому, що, як би вас не зловили, ви все одно будете в синцях.

Вгору