Черкащан розсварив пес на лавці (фото)

12 жовтня 2017, 23:21

Світлини жительки Сміли разом зі своїм кремезним псом, якого вона посадила на вуличну лавку, викликали жваве обговорення у соцмережі. Одні заступилися за господарку, мовляв, пес іноді охайніший, ніж людина, і нічого поганого в такій поведінці немає. Інші – обурюються, вважаючи, що лавки призначені для людей, а не тварин, які залишають після себе шерсть та бруд з-під лап, пише vikka.ua.

Допис про пса Златана та жінки, яка з ним на фото, опублікував адміністратор Facebook-спільноти "Підслухано в Смілі" Сергій Сіренко. За добу пост зібрав близько сотні лайків та коментарів.

 

Згодом у Facebook з’явилося й опитування, чи місце собаці, яка за розмірами, як людина, місце на лавочках, де сидять діти, відпочиваючі, пенсіонери.

"Я собачник з двадцятишестирічним стажем: водолаз, різеншнауцер, лабрадор... Зараз вдома живе міттельшнауцер. Собак обожнюю всіх, не залежно від породи. Але попри це можу сказати: моя собака може сидіти лише на моєму дивані у моєму домі. У громадському місці висаджувати тварину на громадську лавку неприпустимо", – вважає Валентина Змунчило.

"У деяких собак прививок більше, ніж у людей... Чому не сфотографували, як там бомжі сплять, які по смітниках лазять?" – пише Михайло Ніколаєв.

"Я згодна, що собака доглянутий, але якщо б мені задали це питання на вулиці, я б відповіла, що лавочки для людей", – пише жителька Сміли Надія Ощепкова.

Відреагувала на скандал у соцмережі і Тетяна Івченко, яка сфотографувалася з собакою. Як виявилося, вона не господар пса, а лише зробила з ним фото.

"Златан – найчистіший пес, після його сидіння на лавці все було прибрано", – зауважила жінка.

 

Вгору