“Зробіть хоч щось”: поблизу Черкас місцеві заблокували рух, протестуючи проти катастрофічного стану дороги (фото, відео)

05 вересня 2019, 10:46

Фото: Про все

Жителі села Хутори (Черкаський район) влаштували акцію протесту, вимагаючи відремонтувати дорожнє покриття по вулиці Сурікова та об'їзну дорогу. На даний час селяни повністю зупинили рух транспорту, встановивши тимчасові барикади.

Як повідомив журналістам місцевий житель Олександр Янчук, він і його сусіди були змушені піти на такий крок, оскільки дорога по вулиці Сурікова перебуває у катастрофічному стані.

- Дорожні служби ігнорують цю дорогу вже понад два роки. За цей час тут жодної латки асфальту не поклали. Взимку транспорт тут постійно застрягає і ніхто на це не реагує, - каже пан Олександр.

У ході акції до протестуючих прибули представники районної влади. Зокрема, заступник голови Черкаської РДА Петро Коренюк повідомив присутнім, що скандальна дорога знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг, а вулицю Сурікова має ремонтувати місцева влада Черкас. Зауважимо, з представників міської влади Черкас на місці немає нікого.

— Із Хуторів по вулиці Сурікова вже багато років автобус не може пройти. Я користуюся "Таврією" і зовсім не можу доїхати ні до аптеки, ні до магазину, ні до лікарні. І об'їзна у такому ж стані. Нам обіцяють відремонтувати цей шлях вже 20 років. Хочемо хоч якимось чином привернути увагу, влаштовуючи такі акції, — розповідає Микола Семенуха, який має інвалідність.

Фото: Про все

Поки чиновники спілкуються з протестувальниками, частина селян забарикадувала проїзд по вулиці Сурікова, повністю блокувавши дорогу. Зі слів мітингарів, вони пропускатимуть лише громадський та спеціальний транспорт.

Коментарі

Вгору