Золотоніські бійці 128 бригади повернулись на передову (фото, відео)

18 березня 2015, 08:15

3

Золотоноша провела в АТО п’ятьох своїх жителів, котрі майже три тижні перебували вдома у відпустці після виходу з Дебальцево. Військослужбовці 128-ї гірсько-піхотної бригади Віктор Терещенко, Сергій Чубін, Роман Ржепницький, Віталій Кузнецов та Роман Кравченко ранком 17 березня вирушили у неблизьку дорогу на схід країни, пише Золотоноша.

1

Привітати земляків та побажати повернутись з перемогою прийшло близько трьох десятків жителів міста: волонтери, міські та районні посадовці, представник духовенства, друзі, родичі та просто небайдужі місцеві жителі. До суттєвого домашнього провіанту, завантаженого хлопцями з домівок, присутні додали деякі офіційні подарунки, дитячі обереги та молитовники. Настоятель місцевої парафії УПЦ КП Олександр Косенко освятив і самих воїнів, і їхній автомобіль.

2

Легкова автівка ГАЗ-24 на своїй долі побачила напевне все, окрім війни. Транспортний засіб довгий час стояв несправним у гаражі, поки її господар, Сергій Чубін, захищав країну на східних рубежах. Незадовго до від’їзду раритет повністю відремонтували для довгої і складної поїздки активісти Комітету сприяння обороні. Вони ж і допомогли з пальним.

4

Настрій у військовослужбовців бойовий. Додавали ж бадьорості, перериваючи зворушливі хвилини прощання, випадкові люди, котрі, хто з вікна автомобіля, а хто крадькома і непомітно, намагались допомогти фінансово п’ятьом золотонісцям.

5

Прибули у відпустку бойові соратники до міста ще 24 лютого. За цей час встигли не лише відпочити, але й провести серію цікавих зустрічей із місцевими школярами, а також відвідати волонтерський звіт. Як зазначали тоді його делегати, присутність цих мужніх хлопців та чоловіків у камуфляжі, застуджених і втомлених, із запаленими очима знову й знову змушували збиратися з силами та критично оцінювати свої побутові проблеми.

6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Коментарі

Вгору