Золотоніський школяр представив оновлену економічну програму

07 жовтня 2018, 07:55

Золотоніський школяр представив оновлену економічну програму

На останній сесії Золотоніської міської ради начальник Управління економіки Вікторія Остроглазова розповіла про створену у минулому році програму "Мери за економічне зростання". Основним її співавтором був учень десятого класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з економіки Віталій Веремієнко. Школяр самотужки зробив аналітику всієї програми і адаптував її під молодіжний напрямок, оскільки раніше акцент було зроблено на економічних аспектах, інформує "Златокрай".

Програма була розроблена на два роки, стосується малого і середнього бізнесу. Як зазначив у своєму короткому діловому виступі Віталій, вона вже перевірена українськими координаторами і готова до відправлення до Світового банку.

Серед основних цілей програми: залучення інвестицій, без яких неможливо реалізувати намічене, активізувати малий і середній бізнес та розвиток індустріального парку. До основних напрямків плану належить: по-перше, інформування інвесторів про стан місцевої економіки, рівень благоустрою у місті, про соціальну базу; по-друге, показ того, як органи місцевого самоврядування, громадянське суспільство і бізнес можуть пристосуватися для вирішення проблем, що уповільнюють розвиток економіки в місті.

Вгору