Знижки на проїзд, зоопарк і кінотеатр – у Черкасах хочуть запровадити єдиний учнівський квиток

18 листопада 2019, 19:00

У Черкасах виконком спрямував понад 2 мільйони на «Нову українську школу»

У Черкасах до кінця року планують запровадити єдиний учнівський електронний квиток. Даний проект вже двічі обговорювали із учнівською міжпарламентською асамблеєю.

Про це у Facebook написав директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Квиток даватиме можливість безкоштовного проїзду у комунальному транспорті, а ще - отримати певну знижку, наприклад, в кінотеатрі «Україна» чи міському зоопарку. А, можливо, і в торговельних мережах, які захочуть доєднатися до проекту.

"Доцільно також, аби за допомогою квитка (картки) можна було заходити до навчального закладу, адже в ідеальному варіанті хочеться встановити пропускні турнікети у кожній школі " – пояснює у своєму дописі Сергій Воронов

Що собою являє квиток?

Передбачається, що учнівський квиток можна буде згенерувати у відповідному мобільному додатку у спеціальному розділі «Учнівський кабінет». Після цього такий квиток буде у телефоні школяра. Відповідне технічне рішення зараз напрацьовується. Що робити тим, у кого немає мобільного? Буде відповідна функція - замовити учнівський квиток у пластиковому варіанті. Перше замовлення для учня буде безкоштовним, а у разі втрати - по собівартості із власної кишені.

– Найважливіше! Цієї середи на засіданні Учнівської Асамблеї плануємо затвердити дизайн квитка. Маємо певні макети до розгляду, пропонуємо учням вносити свої пропозиції, корективи чи бачення. Свої ідеї передавайте Президенту школи, він їх висловить на засіданні. Чому це найважливіше? Бо цим проектом ми хочемо дати можливість молоді приймати конкретні рішення, обговорювати їх, бути причетним до створення змін. Саме це дасть цій же молоді вже завтра приймати правильні рішення, розбудовуючи нашу державу! – відзначив Сергій Павлович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору