ЗНО-2016: підсумки реєстрації та подальші етапи проведення

18 квітня 2016, 11:36

zno-2016

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій поінформував про кількість осіб, зареєстрованих для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, а також повідомив, як отримати запрошення-перепустку з адресами пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Цьогоріч для участі в тестуванні зареєстровано 267 172 особи. З них 200 510 – це випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року, для яких результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та історії України або математики будуть зараховані як оцінка за державну підсумкову атестацію. Торік для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 288 977 осіб, 221 104 із них – випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Найбільше учасників зовнішнього оцінювання зареєстровано для проходження тесту з української мови і літератури – 267 006 осіб, історії України – 193 307 осіб, математики – 132 165 осіб. У 2016 році найменше учасників проходитимуть тест з іспанської (186 осіб) та французької (818) мов.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень і не мали змоги зареєструватися в основний період, можуть до 20 травня зареєструватися для участі в додатковій сесії. Таким особам до пакета реєстраційних документів потрібно додати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус.

Також Вадим Карандій повідомив, що в Українському центрі оцінювання якості освіти сформовано мережу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: «Тестування з української мови і літератури проходитиме у 1 102 пунктах, з історії України – 829, з математики – 587».

З 15 квітня на інформаційних сторінках учасників будуть розміщені запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України. Як і попереднього року, запрошення-перепуски не будуть надсилатися поштою. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

Запрошення-перепустки для проходження ЗНО з решти предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках до 30 травня.

Нагадуємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 травня (українська мова і література) та завершиться 17 червня (хімія).

За інформацією Міністерства освіти і науки України

Поділитись

Коментарі

Вгору