“Зможу допомогти провести транспорту реформу в Черкасах”, – Кузьмінська

11 липня 2019, 12:00

Для оновлення рухомого складу комунального транспорту в Черкасах необхідна допомога держави.

Про це заявила кандидат в народні депутати по 194 виборчому округу від ВО “Батьківщина” Світлана Кузьмінська.

За її словами, у Черкасах не перший рік говорять про доцільність проведення транспортної реформи, але для її реалізації не вистачає грошей у міському бюджеті. Особливо, щоб оновити рухомий склад транспорту. 

“На 2019 рік закладено лише 10 млн гривень для придбання нового комунального транспорту.  За ці кошти нині можна придбати, наприклад, лише один новий тролейбус. Тож переконана, що як народний депутат маю посприяти у запровадженні єдиного механізму (як варіанти – пряма субвенція; вигідний кредит від державних банків) підтримки держави ініціативи Черкас у оновленні комунального транспорту. Це буде перший та основний дієвий крок у проведенні транспортної реформи. А далі вже можна буде говорити про встановлення GPS-трекерів, валідаторів і перехід на систему електронного розрахунку у транспорті міста”, - відзначила Світлана Кузьмінська.

Коментарі

Нерукопотиснутий Одарич сказав:

Про субвенції і вигідні кредити навряд чи було відомо в обласній раді і Бондаренку. То ж тепер, дякуючи пані Світлані Кузьмінській, очільники прозріли і невдовзі можна буде конкретно говорити про транспортне реформування в місті!
Голосуємо за Світлану, бо вона спасе Черкаси!

віка сказав:

наздожене і ще раз “спасе”. прямо з Верховної Ради

віка сказав:

не раджу вам піарити цю людину. згадайте історію з обленерго. воно того не варте

тамара сказав:

думаю не спасати а працювати в транспортному реформуванні міста і не тільки обіцянками перед виборами .вибачте пане моя думка.

тамара сказав:

працювати а не спасати обіцяками перед виборами .моя думка.

дядя Вова сказав:

Нее, я цей фокус знаю. Сначала тролейбуси а потом ми подумаем.

Вгору