Змінився час прибуття до Черкас учасників благодійного велопробігу «Захід-Схід»

07 серпня 2015, 13:13

7989898989Завтра, 8 серпня, до Черкас прибувають учасники благодійного велопробігу «Захід-Схід». Як повідомляють у прес-службі Черкаського МВК, час прибуття учасників пробігу дещо змінився - активістів зустрічатимуть орієнтовно о 11.20 біля приміщення міської ради (вул. Б.Вишневецького, 36).

Нагадаємо, акція стартувала три тижні тому в Чопі Закарпатської області й до Дня Незалежності фінішує в селищі Мілове, що на Луганщині. За сорок днів учасники велопробігу мають намір подолати понад дві тисячі кілометрів та дорогою завітати в 31 місто.

Організатори велоакції прагнуть у такий спосіб показати всю красу нашої Батьківщини та символічно об’єднати українців східних й західних областей заради спільної мети – збору коштів для поранених бійців антитерористичної операції та родин загиблих військових. Учасники велопробігу – люди різного віку, переважно це молодь. Є серед них і безпосередні захисники східних рубежів нашої держави.

Приєднатися до пробігу – чи то на весь маршрут, чи то на будь-який зручний для нього відрізок – може кожен охочий. Для людей із обмеженими фізичними можливостями організатори обіцяють спеціальні трьох- і чотириколісні велосипеди.

Усіх любителів велосипедного руху й просто небайдужих людей запрошують підтримати благодійну акцію.

Коментарі

Вгору